планування до і після

Планування “до” і “після”

ПЛАНУЄШ? ТИ МОЛОДЕЦЬ!
На мить я згадую перші кроки нашої команди LifeFLUX всього 3 роки тому 📚👩🏼‍🤝‍👨🏻Ми з першими планерами на 3 місяці попхалися на Фестиваль UA-Made на Контрактовій площі. Коли люди підходили до нас, слухали нашу чудо-презентацію та дивилися на то все з повним непорозумінням: «Що це? І це його потрібно заповнювати? І що я стану багатшим? Скільки це коштує? – 400 грн. Ви з глузду з’їхали?» 😱 В невеличких статтях рубрики за тегом #zrobysebe будемо знайомити вас з нами та нашим відносинами з палнування. Про Планування “до” і “після”.

купить блокнот молескин киев


Ми тоді продали всього 2 планери за пів ціни, але все одно ще й втратили гроші 😞Можете уявити собі, що то було за відчуття, коли ти розробляв і запускав цей продукт майже півтора року. Врятувало лише те, що ці планери ми надрукували собі на довге користування. Ми так колись думали) Бо вартість виготовлення одного рівнявся половині тиражу). Тому ми зробили їх цілий тираж, який призначався як подарунок моїй половинці Маргариті. 
📝 Маргарита довгий час вела планування на листочках, привила цю звичку мені і була першим розробником цілої системи планування. А оскільки все з часом розвивається, то ось так і з’явився наш планер. Ми з нею на початку були як два протилежні полюси в тематиці планування. 

🤯 Я, зі своїм страхом навіть про щось подумати бажане, не то щоб записати. Так, мені здавалося, що ніби справи йшли непогано. Але в цьому і є пастка, ось та наша зона комфорту і рух за течією «на авось». Завжди через певний період без чітких планів та аналізу своїх дій відбудеться різкий дуже неприємний збій.
Та Маргарита, яка постійно все встигала та вела набагато насиченіше та здорове життя. Аж зло брало)

Я ніколи до того часу не прописував плани, бо завжди все відбувалося навпаки. Це здавалося якоюсь жахливою кармою чи «зглазом» ще тієї злої циганки в 9 років, яка в мене виманила усі гроші та ще й довго потім проклинала у слід. А ще: «Не загадуй наперед», «Нічого не можна розказувати – зглазиш» чи «Буде як буде, як вдасться». Як же нас життя починає бити та випробовувати, як тільки ми надумали щось змінити. Завжди все добре приходить через певні уроки. І як же Маргариті було складно з якоїсь десятої спроби перевести мої невдалі спроби планування в постійне, зрозуміле та впевнене життя.

Я наче переступив на якусь іншу сторінку свого життя 😍Це реально Планування “до” і “після”. Безліч поглядів і речей почали відкриватися зовсім з іншого ракурсу. І здолати цей бар’єр невдалих спроб всього лиш виявилося так само, наче піти у спортзал і побороти першу «кріпатуру» м’язів наступними періодичними тренуваннями. Все рушиться та піддається систематичності та справжньому бажанню. Навіть вода точить камінь.

Ще всього три роки тому нам доводилося через листування та телефоном дуже довго, іноді проходили тижні, презентувати наш планер, щоб його придбали 😥 Далі ми вели постійну підтримку та пояснювали деталі нашої системи, щоб через певний час почути радісний та позитивний відгук користувача.

📊 На сьогодні ж маємо абсолютно інший ефект. Хоча Україна (на жаль і з не зрозумілих причин) і відстає в цілому у розвитку від Росії, проте має схожий ефект. Отже, за дослідженнями Центру вивчення суспільної думки в Росії, число тих, хто планує свій час станом на 2009 р. складало 55%, у 2014-му – 64%, а у 2018-му зросло до 74 %. 📈І якщо до 2009 року кількість невпевнених у завтрашньому дні складала біля 50%, то на 2018 рік маємо абсолютно протилежну статистику – люди починають більше планувати, а впевнених у своєму майбутньому стало близько 60%📉

📚 Так і ми вже за неповні 3 роки випустили лише 6 тиражів планерів та створили 19 подібних продуктів, які полегшать та додадуть яскравості ваше планування.


📝Планування – це впевненість, контроль і чіткість бачення свого руху. Наприклад, згадайте отой період, коли ви нарешті придбали власне житло (чи щось вагоме для вас). Як вам відразу стало спокійніше, комфортніше і впевненіше приймати рішення. Планування дає той самий ефект, тільки ще з більш широким поглядом, необмеженими можливостями та у щасті та задоволенні від життя. Почніть планувати в наших блокнотах і ви відчуєте на собі, що таке Планування “до” і “після”.

Весь асортимент в магазині.

Share

Добавить комментарий